Tallinn Cup 2011 kokkuvõte

6.veebruaril kell 09.45 kogunesid kõik Eesti pesapallurid Tallinna Männiku jalgpallihalli aadressil Võidu 16, et pidada maha esimene pesapallivõistlus hetkel nelja ametliku pesapalliklubi vahel: Kiili Pantrid, Keila Pitbulls, Keila Sox ja Tallinn.

Loosimise tulemusel olid esimeses mängus vastamisi Kiili Pantrid vs. Keila Sox ja teises mängus Keila Pitbulls vs. Tallinn. Kiili Pantrid võitsid Keila Soxi pesapalliklubi tulemusega 6:2 ning Keila Pitbulls võitis Tallinna Pesapalliklubi skooriga 9:2. Selle tulemusel mängisid kolmanda ja neljanda koha peale Keila Sox ja Tallinn ning finaalis kohtusid Kiili Pantrid ja Keila Pitbulls.
Kolmanda -neljanda koha mäng lõppes Keila Sox võiduga 7:4, kuid Tallinn näitas samuti väga südikat mängu ning tõestas, et sel aastal mängib loodetavasti Eesti Meistrivõistlustel Ameerika pesapalli juba neli võistkonda. Finaal Keila Pitbullsi ja Kiili Pantrite noorte ja täiskasvanute segavõistkonna vahel lõppes skooriga 3:3, kuid saalikasutusaeg sai otsa ning jalgpallurid alustasid oma treeningut, mistõttu jäi tähtis lisavoor mängimata ning võitja välja selgitamata, kuid otsustasime, et auväärne rändkarikas läheb Keila Pitbullsi valdusse aastaks, kuna esimeses mängus sai Keila Pitbullsi klubi 9 punkti ja Kiili Pantrid 6 punkti. Loomulikult oleks pidanud toimuma lisavoor, sest tegelikult mängisid meeskonnad ju eri võistkondadega ning punktivahesid sellises situatsioonis lugeda ei saa, aga seekord otsustasime nii. Pitbulls oli tubli ning karika auga välja teeninud, kuid järgmisel aastal tuleb teha korrektiive, et sarnast olukorda finaalis enam ei juhtuks!
Turniiri pilte saab vaadata Kiili Pantrite kodulehelt www.kiilipantrid.ee galerii alt märgusõnaga Tallinn Baseball Cup 2011.

Suured tänud kõigile võistkondadele ning ootan aktiivset osavõttu Eesti Meistrivõistlustel. Tuletan kõikidele võistkondade esindajatele meelde, et 1. aprilliks peavad kõik võistkonnad olema registreeritud ning meeskondade koosseisud pesapalliliidule üles antud. Meeskondade koosseisud palun edastada Tauno Koppelile e-kirjaga aadressil tauno.koppel@kiilipantrid.ee See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. Märtsis võtab pesapalliliidu juhatus vastu ka juhendi 2011. aasta Eesti Ameerika pesapalli meistrivõistluste kohta ning sellega saate tutvuda pesapalliliidu kodulehel www.baseball.ee või siis Kiili Pantrite kodulehel. Sealt leiate kõik juhtnöörid meeskondade ülesandmiseks Eesti Meistrivõistlustele ning info osavõtumaksude jm korralduslike küsimuste kohta.

Lugupidamisega

Tauno Koppel
Eesti Softpalli ja Pesapalli Liidu
president

Märksõnad: