Eesti Meistrivõistluste finaal 2022!

Eile mängiti Eesti Meistrivõistluste 2022 hooaja viimane (4) mäng Kostiveres Kiili Pantrite ja Old Staride vahel. Mängu võitsid Pantrid 12 - 2. Varasemad kolm mängu on võitnud Old Starid. Seega laupäevasesse 13.08.2022 finaali lähevad Old Starid koduväljaku eelisega. Ees ootab korralik lahing, mis algab kell 13.00 Kostivere pesapalliväljakul Aruküla tee 3.

Lets play baseball!

Finaal lõppes Kiili Pantrite võiduga 17 - 1. Pantritel - kel oli raske hooaja vältel täiskoosseisu - meeskonda täielikult kokku saada tuli lõpuks kokku. Vastasvõistkonna söötja Kristjan Kruus vigastas oma õlga viimases Soome liiga mängus ja ei saanud sööta - sellest ka selline ülekaal... Aga siiski oli hea pesapallipäev - ja äge hooaeg! Suured tänud Paul Marley le, kes võttis kohtuniku töö enda õlule! 

Hooaeg ei ole veel läbi. Järgmine nädalavahetus on veel laupäeval Kostivere Pesapalliväljakul  noorte turniir, kus võtavad osa Pantrid, Soomest Tampere Tigers  ja Lätist Red Bulls ning Sigulda pesapalliklubid. Pühapäeval mängivad Pantrid oma viimase hooaja mängu Helsingi Mets vastu!