Eesti Meistrivõistlused 2019 / Estonian Championship

Eesti Meistrivõistlustest 2019 aastal võtavad osa 4 meeskonda:

Kiili Pantrid

Kostivere Amigos / Old Stars

Tallinna Pesapalliklubi

Saku Pesapalliklubi

 

Meeskond Võite Kaotusi Võiduprotsent

Kiili Pantrid

6 0 1.000
Kostivere Amigos / Old Stars 3 2 0.666
Saku Pesapalliklubi 1 4 0.250
Tallinna Pesapalliklubi 0 5 0.000

 

Mängud/Kohtunikud                                                                   Kuupäev/aeg                              Koht                              Tulemus                                            

Esimene voor

1. Kiili Pantrid - Saku pesapalliklubi   (K.L)                               07.05.2019   18.30 (T)             Kostivere 5 inn.                   23 - 2

2. Kostivere Amigos/OS. - Tallinna Pesapalliklubi  (K.L)           14.05.2019   18.30  (T)            Kostivere  6 inn.                 16 - 1

3. Kiili Pantrid - Tallinna Pesapalliklubi   (K.L, V.P)                    16.05.2019   18.30  (N)            Kostivere 7 inn.                 20 - 10

4. Tallinna Pesapalliklubi - Kostivere Amigos (K.L, K.P)            27.06.2019     18.30  (N)          Kostivere

5. Kostivere Amigos/O.S - Saku Pesapalliklubi (K.L)               21.05.2019    18.30  (T)            Kostivere 6 inn.                  21 - 6

6. Kiili Pantrid - Kostivere Amigos/OS  (K.L, K.A)                     27.05.2019    18.30  (E)           Kostivere                             7 - 6

Teine Voor

7. Saku Pesapalliklubi - Kiili Pantrid (K.L)                              04.06.2019     18.30 (T)            Kostivere                               3 - 19

8. Kostivere Amigos/Os - Kiili Pantrid (K.L)                            06.06.2019      18.30 (N)          Kostivere                                2 - 12

9. Saku Pesapalliklubi - Tallinna Pesapalliklubi (M.H).          09.06.2019        18.30 (P)         Saku                                       20 - 9

10. Tallinna Pesapalliklubi - Kiili Pantrid (K.L, K.A)                 11.06.2019       18.30 (T)          Kostivere                                4 - 15

11.  Saku Pesapalliklubi - Kostivere Amigos/OS. (K.L)            13.06.2019      18.30 (N)         Kostivere                                 6 - 16

12. Saku Pesapalliklubi - Tallinna Pesapalliklubi  (K.L, T.K)     20.06.2019      18.30 (N)          Kostivere edasilükatud?

Kolmas voor

13. Kostivere Amigos /O.S.-Tallinna Pesapalliklubi (K.L, K.A)  08.07.2019      18.30 (E)        Hipodroom

14. Kiili Pantrid - Saku Pesapalliklubi  (K.L, V.P)                     09.07.2019       18.30 (T)       Kostivere

15. Kiili Pantrid - Tallinna Pesapalliklubi    (K.L, V.P)              18.07.2019      18.30 (N)            Kostivere

16. Saku Pesapalliklubi - Kostivere Amigos/OS.  (K.L)           22.07.2019      18.30 (E)         Kostivere

17. Saku Pesapalliklubi - Tallinna Pesapalliklubi (K.L, T.K)          25.07.2019      18.30 (N)          Saku

18. Kiili Pantrid - Kostivere Amigos/OS.   (K.L, K.P)              01.08.2019       18.30 (N)         Kostivere

 

Play offs

19.  1 koht  ja 4 koht põhit.järel         (K.L)                           06.08.2019        18.30 (T)          Kostivere

20.  2 koht ja 3 koht.           (K.L)                                         08.08.2019         18.30 (N)         Kostivere

Finaalid

3,4 koha mäng    (K.L)                                                        17.08.2019           12.00             Kostivere

1,2 koha mäng   (K.L)                                                          17.08.2019          15.00             Kostivere